Fiat

Samochody i motoryzacja Każdy się chyba ze mną zgodzi co do tego, że samochód Fiat Multipla do najpiękniejszych na świecie nie należy. Sam nie wiem, czy odważyłbym się jechać tym samochodem. Co prawda samochód ten w pewnym momencie przeszedł gruntowną modernizację i po owej modernizacji już jakoś sensownie wyglądał. Jednak faktem jest to, że te pierwsze lata produkcji Fiata Multipla nie były jakoś szczególnie udane. Samochód ten powiem prezentował się z wyglądu bardzo źle. Miał on niezrozumiałe światła pomiędzy maską samochodu, a szybą. Z całą pewnością można powiedzieć, że nie wyglądało to jakoś szczególnie dobrze. W moim odczuciu jest to po prostu słaby samochód pod tym względem. Po modernizacji jednak dużo się w nim zmieniło i już wyglądał dość przeciętnie. Swoją premierę samochód ten miał dokładnie w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym roku. I jest on produkowany aż do dnia dzisiejszego. Jeśli chodzi o jego osiągi, to nie jest tutaj jakoś szczególnie dobrze. Mogło być pod tym względem znacznie lepiej. Jakość wykonania również jest przeciętna.

Nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, że Fiat Panda I jest bardzo popularnym samochodem. Może nie jest to jakoś szczególnie udany model, ale nie ulega wątpliwości, że jest on naprawdę bardzo popular. Wiele osób nim jeździ. Z resztą był on produkowany dokładnie przez dwadzieścia trzy lata, co tylko potwierdza jego bardzo wysoką popularność. Fiat Panda I miał swoją premierę dokładnie w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym roku. Został on zdjęty z taśmy produkcyjnej dokładnie dwadzieścia trzy lata później, czyli w roku dwa tysiące trzecim. Jak więc widać, już dokładnie trzech lat żaden samochód Fiat Panda I nie zjechał z taśmy produkcyjnej. Jednak jego odejście na emeryturę było właściwie rzecz biorąc już tylko i wyłącznie kwestią czasu. Nie jest to bowiem z całą pewnością jakoś szczególnie udany model. W moim odczuciu i tak bardzo długo trwała jego produkcja. Jest to bowiem samochód już dość przestarzały pod względem wyglądu. Myślę, że Fiat Panda I może być godny naszej uwagi, ale tylko samochody z ostatnich lat jego produkcji.

Pod względem stylistyki samochód Fiat Idea jest raczej bardzo typowym autem. Nie jest to ani jakoś szczególnie dobry samochód, ani jakoś szczególnie słaby. Pod względem osiągów, to jest tu już nieco gorzej. Nie ma bowiem wątpliwości, że Fiat Idea pod względem osiągów nie jest nawet przeciętnym samochodem. Jeśli chodzi o jego jakość wykonania, to również szału tutaj nie ma, ale nie jest z nim pod tym względem źle. Swoją premierę Fiat Idea miał dokładnie w dwa tysiące trzecim roku. Jednak do masowej produkcji wszedł on dopiero rod później, czyli dokładnie w roku dwa tysiące czwartym. Jest on oczywiście produkowany aż do dnia dzisiejszego. Nie jest to jednak z całą pewnością idealny samochód.

Tagi:włochy,fiat,osobowy | Struktura strony