motory warszawa

Samochody i motoryzacjaPodobnie jak samochodami i na motorach, również i na qadach są organizowane specjalne wyścigi, które można zwyciężać i otrzymywać nagrody za zdobycie jakiegoś tam miejsca. W sumie tego rodzaju imprezy są całkowitą nowością, ponieważ szał na czterokołowce nastał całkiem niedawno. Interesujące są tereny, po których można się poruszać na tego rodzaju sprzęcie, ponieważ może być o taki, po jakim niekoniecznie da się jeździć samochodem i motorem.

Są przecież takie tereny, po których nie przejedzie się autem, gdyż jest tak albo zbyt ciasno albo coś by się sobie urwało. Ale są również takie tereny po jakich chyba lepiej nie poruszać się motorem, ponieważ można zaliczać nieustanne wywrotki albo wypadać ciągle z trasy. Quad posiada cztery koła, co pozwala utrzymywać doskonale równowagę wszędzie tam, gdzie motor już dawno temu by się wywalił.

Quad jest także znacznie węższy niż samochód i w razie czego można go wziąć na popych, co powoduję, iż można się spokojnie przemieścić na nim wszędzie tam, gdzie samochodem można by było tylko pomarzyć. Jest to dość dobry sposób na zagospodarowanie terenów, na których właśnie z takiego powodu nie mogły być dotychczas organizowane imprezy wyczynowo-rajdowe. Może już całkiem w niedalekiej przyszłości szaleństwo na quadach będzie znacznie bardziej popularne niż jest dziś? Będziemy musieli się jednak o tym dowiedzieć osobiście, ponieważ przyszłość przewiduje niewiele osób, chociaż warto byłoby się je o to zapytać. Może nam uchylą nieco rąbka tajemnicy?

Tagi:daimler,klasyk,limuzyna | Struktura strony