Ostatnio dodaneserwis alfa romeo warszawa

Samochody i motoryzacjaQuad jest pojazdem mechanicznym, który swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Przeważnie w sporcie stosuje się tak zwane wyścigówki, w terenie takie, które są dostosowane do przeprawiania się no i w rekreacji, te które są bardziej delikatniejsze. Sportówki zawsze mają napęd na dwa tylne kółka i cechują się sporą skocznością zawieszenia.

Służą do szybkiego przemieszczania się po stałym i raczej utwardzonym terenie. Nimi można się poruszać nawet do stu czterdziestu kilometrów na godzinę. Jaka firma produkuje ten rodzaj quadów? Do najlepszych zaliczają się Honda, Polaris, Yamacha, Suzuki oraz Kawasami. Quady, które są przeznaczone do poruszania się w trudnych warunkach terenowych posiadają napęd na wszystkie cztery koła. Bardzo często posiadają one wspomaganie kierownicy i blokadę przedniego mostu. Poruszać się nimi można na terenach bagiennych i przy bardzo dużym ośnieżeniu. Taki quad będzie miał około siedemdziesięciu jeden koni mechanicznych.

Maksymalna prędkość jaką może osiągnąć będzie wynosiła do stu trzydziestu kilometrów na godzinę. No i wreszcie quady rekreacyjne. Są one umiejscowione pomiędzy opisanymi wcześniej grupami guadów. Służą one w celach wypadowych, bardzo często można się z nimi zetknąć w wypożyczalniach quadów. Posiadają one napęd albo na dwa albo na cztery koła. Każdy jak widać będzie mógł zakupić taki rodzaj quada, który jest mu najbardziej niezbędny. Możliwe, iż w najbliższym czasie powstanie coś nowego na rynku i pobije quady. A może i nie. Zobaczymy.

Tagi:premiera,romeo,włochy | Struktura strony